Tento produkt jste u nás měli možnost zakoupit za 845,- Kč s DPH
Luxusní dámské krajkové tanga z kolekce Lace (krajka) světoznámé italské firmy Emporio Armani.
Dámské tanga jsou vyrobeny z nejkvalitnější krajky a žakárového tylu. Toto je jedinečné spojení pro mladé a ženské prádlo.
Dámské tanga se skládají z elegantní stretch (elastické) krajky s vloženým logovaným tylem tón v tónu.
Dámské tanga z tohoto materiálu je pohodlné pro každodenní použití, díky jeho elasticitě a perfektnímu střihu. Styl tohoto tílka je zosobněný s elastickým opaskem dávajícím současný vzhled.
Luxusní dámské tanga se nabízí v černé barvě.
TOTO PRÁDLO JE DODÁVÁNO NA OBJEDNÁVKU PO ZAPLACENÍ PLATBY PŘEDEM - dodací termín 2-3 týdny.
Prádlo má originální původ zdokladovaný od výrobce z Itálie.
Giorgio Armani S.p.A., con sede in Via Borgonuovo 11, 20121 Milano (MI), Itálie, e-mail: info@giorgioarmani.it
Další produkty
- Další produkty od výrobce Emporio Armani
- Další produkty z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Dámské kalhotky – bezešvé, bavlněné i sportovní > Tanga a brazilky – dámské kalhotky, bezešvé i krajkové
- Prohlédněte další prádlo od výrobce Emporio Armani z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Dámské kalhotky – bezešvé, bavlněné i sportovní > Tanga a brazilky – dámské kalhotky, bezešvé i krajkové
Zašli známé(mu) odkaz na tento produkt
Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.