Tento produkt jste u nás měli možnost zakoupit za 569,- Kč s DPH
Dámské dlouhé spodky Compression II Winner z kategorie termoprádla.
Prádlo Winner je vyrobeno z příjemného elastického materiálu vevnitř s příjemným plyšem. Speciální tkanina je určená do nižších teplot, pro dlouhodobý pobyt s nižší potivostí nebo bez pohybu.
Materiál je ošetřen technologií Silver+ protection. Díky iontům stříbra je zamezeno množení bakterií, které se vyskytují ve vlhkém prostředí a způsobují nepříjemný zápach.
Samozřejmostí jsou také ploché švy, které slouží u tohoto modelu jako ozdoba.
Kolekce THERMOline.
Materiál: 95% polyester + 5% elastan
Barva: černá
Další produkty
- Další produkty od výrobce Winner
- Další produkty z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Kvalitní funkční oblečení pro sport a aktivní život > Dámské funkční oblečení a termoprádlo
- Prohlédněte další prádlo od výrobce Winner z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Kvalitní funkční oblečení pro sport a aktivní život > Dámské funkční oblečení a termoprádlo
Zašli známé(mu) odkaz na tento produkt
Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.