Tento produkt jste u nás měli možnost zakoupit za 329,- Kč s DPH
Velmi hezké dámské kalhotky z kolekce vánoční Lormar 2016.
Dámské kalhotky jsou klasického střihu z nádherného jemného tylu s puntíky. Kalhotky jsou po bocích navíc zdobeny nádhernou květinovou krajkou.
Dámské kalhotky mají přední díl podšitý tělovou látkou, aby nebyly průhledné.
Dámské kalhotky doplňte k podprsence Lormar Choc nebo Lormar Luxure a získáte luxusní soupravu.
Dámské kalhotky jsou v černé nebo červené barvě - viz ukázka ve fotogalerii na jiném střihu prádla ze stejné kolekce.
Lormar, Via dell'Agricoltura, 23, 41012 Carpi (MO), Itálie, customerservice@lormar.it, +39 059 6227960
Další produkty
- Další produkty od výrobce Lormar
- Další produkty z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Dámské kalhotky – bezešvé, bavlněné i sportovní > Klasické a bokové dámské kalhotky – dámské boxerky
- Prohlédněte další prádlo od výrobce Lormar z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Dámské kalhotky – bezešvé, bavlněné i sportovní > Klasické a bokové dámské kalhotky – dámské boxerky
Zašli známé(mu) odkaz na tento produkt
Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.
