Tento produkt u nás nakoupíte za 295,- Kč s DPH
Objevte pohodlí a ženskost v dámských klasických kalhotkách Carla 5008 LAPINEE, které jsou navrženy s jemnou květinovou krajkou.
Kalhotky jsou zakončené laserovým řezem, díky čemuž pod oblečením nejsou vidět žádné švy, což zajišťuje perfektní hladký vzhled i pod přiléhavým oblečením.
Vnitřní část kalhotek je podšitá bavlněnou látkou pro maximální komfort během nošení.
Použitý příjemný bavlněný úplet.
Materiál: 90 % bavlna, 10 % lycra
Lapinee Sp. z o.o., ul. Gołaśka 37/49, 30-619 Kraków, Polsko, +48 576 25 45 45, sklep@lapinee.pl
Tabulka velikostí
Tabulka velikostí označuje nabídku jednotlivých barev v různých velikostech. Tabulka nezobrazuje varianty skladem.
| barva / velikost | M |
| tělová |
Nejste-li si jist(a) svou velikostí, podívejte se na velikostní tabulky , nebo Vám rádi poradíme emailem. K odeslání můžete použít i tlačítko napište nám vlevo.
Další produkty
- Další produkty od výrobce LAPINEE
- Další produkty z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Dámské kalhotky – bezešvé, bavlněné i sportovní > Klasické a bokové dámské kalhotky – dámské boxerky
- Prohlédněte další prádlo od výrobce LAPINEE z kategorie Dámské spodní prádlo, plavky a značkové oblečení > Dámské kalhotky – bezešvé, bavlněné i sportovní > Klasické a bokové dámské kalhotky – dámské boxerky
Zašli známé(mu) odkaz na tento produkt
Zde můžete položit dotaz k tomuto produktu. Odpověď na dotaz Vám dorazí emailem. Dotazy a odpovědi přínosné také pro ostatní návštěvníky zde budeme zveřejňovat.